Seçenekler

Üyelere özel seçenekler için sisteme giriş yapınız. (Numara Şikayet bireysel üyeliği ücretsizdir.)
  • Banner 1
  • Banner 2

google samsung


Nasıl Çalışıyor?

Bireysel Kullanıcı iseniz;

Öncelikle ücretsiz üye oluyorsunuz. Üyelik sonucu sistem tarafından bir şifre oluşturulup e-mail adresinize gönderiliyor.

Bu şifre ile sisteme giriş yaptıktan sonra, artık şikayet ekleyebilirsiniz. Yeni Şikayet sayfasındaki temel birkaç bilgiyi yazdıktan sonra, şikayetiniz oluşturuluyor ve hızlı bir onay süreci sonrasında sitede yayınlanmaya başlıyor.

Bu aşamadan sonra artık şikayetiniz sizin için hesabınızda saklanıyor ki daha sonra tekrar erişebilesiniz. Kurumsal şikayetiniz artık kara liste hesaplamalarında kullanılıyor, Android uygulamamızı kullanıyorsanız dilerseniz kurumsal/bireysel SMS engellemede de devreye giriyor.

Kara listedeki numara sahiplerine Numara Şikayet yönetimi olarak ulaşıp ilgili şikayetleri çözmeleri yönünde bilgilendirmeyi ise biz gerçekleştiriyoruz.

Dilediğiniz zaman şikayetinizi çözebilirsiniz de... Çözülmüş şikayeti olan bir numarayı sonradan yeniden şikayet etmeniz de mümkün.

Kullanıcılarımız tarafından sık sorulan sorulara da göz atmanızı öneririz. Sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

Üyelik TAMAMEN ÜCRETSİZ! Hemen üye olmak için tıklayın.

Kurumsal Şirket iseniz;

Numaralarınızı bize bildiriyorsunuz, bu numaralara gelen şikayetlerinizi takip edebiliyor, çözüm sürecini sitemiz üzerinden yönetebiliyorsunuz.

Farklı tipte kurumsal hesap seçenekleri ile, müşterilerinizin problemlerini hızla çözmenize ve bu şekilde müşteri deneyimi yönetimi iyileştirmenize destek sağlıyoruz. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.